Team

Laura van de Merwe
l.vandemerwe@dehuneborg.nl
leerkracht groep 1
maandag en dinsdag

Kim

Kim Schook-Ter Bekke
k.terbekke@dehunenborg.nl
leerkracht groep 1, woensdag, donderdag
en vrijdag

Mirre

Mirre Hartendorp
m.hartendorp@dehunenborg.nl
leerkracht groep 2, maandag, dinsdag
en woensdag
Bouwcoördinator onderbouw

Margot

Margot Snieder
m.snieder@dehunenborg.nl
leerkracht groep 2, donderdag
en vrijdag

Marjoes - kopie

Marjoes Boer
m.boer@dehunenborg.nl
leerkracht groep 3,
maandag en dinsdag

Katina

Katina Cildavil
k.cildavil@dehunenborg.nl
leerkracht groep 3
woensdag, donderdag en vrijdag

Laura

Laura Siertsema
l.siertsema@dehunenborg.nl
leerkracht groep 3-4
maandag, dinsdag
en woensdag

Marjoes - kopie

Marjoes Boer
m.boer@dehunenborg.nl
leerkracht groep 3-4
donderdag en vrijdag

Daisy

Daisy Zwoferink
d.zwoferink@dehunenborg.nl
leerkracht groep 5a
maandag, woensdag,
donderdag en vrijdag

Rolf

Rolf Schreurs
r.schreurs@dehunenborg.nl
leerkracht groep 5a
dinsdag

Monique Timmermans
m.timmermans@dehunenborg.nl
leerkracht groep 5b
maandag, dinsdag en woensdag om/om

Rolf

Rolf Schreurs
r.schreurs@dehunenborg.nl
leerkracht groep 5b
woensdag om/om, donderdag en vrijdag

Marloes

Marloes Schumer
m.schumer@dehunenborg.nl
leerkracht groep 6
maandag en dinsdag

Mathilde

Mathilde de Brouwer
m.debrouwer@dehunenborg.nl
leerkracht groep 6
woensdag,
donderdag en vrijdag

Wendy

Wendy ter Elst-Otten
w.otten@dehunenborg.nl
leerkracht groep 7
maandag, dinsdag en woensdag

Beppie

Beppie Paalman
b.paalman@dehunenborg.nl
leerkracht groep 7
donderdag en vrijdag
leescoördinator

Joyce

Joyce Tettero
j.tettero@dehunenborg.nl
leerkracht groep 8
maandag en donderdag
Intern Begeleider groep 1t/m8,
dinsdag, woensdag en vrijdag

Ruth

Ruth Braamhaar
r.braamhaar@dehunenborg.nl
leerkracht groep 8
dinsdag, woensdag en vrijdag
Bouwcoördinator bovenbouw

Robert

Robert Bruggink,
r.bruggink@dehunenborg.nl
conciërge,
maandag t/m donderdag

Annet-Oude-Booijink

Annet Oude Booyink,
a.oudebooyink@dehunenborg.nl
administratief medewerkster,
maandag, woensdag en vrijdagochtend