Team

Marloes

Marloes Schumer
m.schumer@dehunenborg.nl
leerkracht groep 1, maandag en dinsdag

Kim

Kim Schook-Ter Bekke
k.terbekke@dehunenborg.nl
leerkracht groep 1, woensdag, donderdag
en vrijdag

Mirre

Mirre Hartendorp
m.hartendorp@dehunenborg.nl
leerkracht groep 2, maandag, dinsdag
en woensdag

Margot

Margot Sollie
m.sollie@dehunenborg.nl
leerkracht groep 2, donderdag
en vrijdag

Marjoes - kopie

Marjoes Boer
m.boer@dehunenborg.nl
leerkracht groep 3,
maandag t/m vrijdag

Laura

Laura Siertsema
l.siertsema@dehunenborg.nl
leerkracht groep 4A, maandag, dinsdag
en woensdag

Marlous

Marlous Otten
m.otten@dehunenborg.nl
leerkracht groep 4A, donderdag
en vrijdag

Katina

Katina Cildavil
k.cildavil@dehunenborg.nl
leerkracht groep 4B, maandag,
dinsdag en woensdag om/om

Mathilde

Mathilde de Brouwer
m.debrouwer@dehunenborg.nl
leerkracht groep 4B, woensdag om/om,
donderdag en vrijdag

Beppie

Beppie Paalman
b.paalman@dehunenborg.nl
leerkracht groep 5, woensdag en donderdag, leescoördinator

Rolf

Rolf Schreurs
r.schreurs@dehunenborg.nl
leerkracht groep 5, maandag, dinsdag
en vrijdag

Daisy

Daisy Zwoferink
d.zwoferink@dehunenborg.nl
leerkracht groep 6, maandag, woensdag,
donderdag en vrijdag

Kim

Kim Schook-Ter Bekke
k.terbekke@dehunenborg.nl
leerkracht groep 6,
dinsdag

Wendy

Wendy ter Elst-Otten
w.otten@dehunenborg.nl
leerkracht groep 7,
maandag en dinsdag

Ruth

Ruth Braamhaar
r.braamhaar@dehunenborg.nl
leerkracht groep 7,
woensdag, donderdag
en vrijdag

Joyce

Joyce Tettero
j.tettero@dehunenborg.nl
leerkracht groep 8,
maandag, woensdag,
donderdag en vrijdag

_EVL7958

Carry Heupink
c.schroder@dehunenborg.nl
leerkracht groep 8, vrijdag

Robert

Robert Bruggink,
r.bruggink@dehunenborg.nl
conciërge,
maandag t/m donderdag

Wilma

Wilma Wissink,
w.wissink@dehunenborg.nl
administratief medewerkster,
maandag, dinsdag en donderdag

Annet-Oude-Booijink

Annet Oude Booijink,
a.oudebooyink@dehunenborg.nl
administratief medewerkster,
vrijdagochtend