Team

Marloes Schumer
m.schumer@dehunenborg.nl
leerkracht groep 1
maandag, woensdag om/om en vrijdag

Mirre Hartendorp
m.hartendorp@dehunenborg.nl
leerkracht groep 1
dinsdag, woensdag om/om en donderdag
Bouwcoördinator onderbouw

Aniek Wilmink
a.wilmink@dehunenborg.nl
leerkracht groep 2
maandag en dinsdag

Kim Schook-Ter Bekke
k.terbekke@dehunenborg.nl
leerkracht groep 2
woensdag, donderdag en vrijdag

Elian Meenhuis
e.meenhuis@dehunenborg.nl
leerkracht groep 3
maandag t/m vrijdag

Rolf Schreurs
r.schreurs@dehunenborg.nl
leerkracht groep 4
maandag t/m vrijdag

Laura Siertsema
l.siertsema@dehunenborg.nl
leerkracht groep 4-5
maandag, dinsdag
en woensdag om/om

Iris Siebum
i.siebum@dehunenborg.nl
leerkracht groep 4-5
woensdag om/om, donderdag
en vrijdag

Daisy Zwoferink
d.zwoferink@dehunenborg.nl
leerkracht groep 6a
maandag t/m vrijdag
Lisette Overweg
onderwijsassistent groep 6a
maandag t/m vrijdag
Annelies Engel
a.engel@dehunenborg.nl
leerkracht groep 6b
maandag, dinsdag en woensdag

Aniek Wilmink
a.wilmink@dehunenborg.nl
leerkracht groep 6b
woensdag, donderdag en vrijdag
Robert in de Wal
onderwijsassistent groep 6b
maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Wendy ter Elst-Otten
w.otten@dehunenborg.nl
leerkracht groep 7
maandag t/m donderdag

Joyce Tettero
j.tettero@dehunenborg.nl
leerkracht groep 7
vrijdag
Intern Begeleider groep 1t/m8,
maandag t/m donderdag

Beppie Paalman
b.paalman@dehunenborg.nl
leerkracht groep 8
maandag en donderdag
leescoördinator

Ruth Braamhaar
r.braamhaar@dehunenborg.nl
leerkracht groep 8
dinsdag, woensdag en vrijdag
Bouwcoördinator bovenbouw

Marjoes Boer
m.boer@dehunenborg.nl
onderwijsondersteunend medewerker
maandag t/m vrijdag

Robert Bruggink,
r.bruggink@dehunenborg.nl
conciërge,
maandag t/m donderdag

Annet Oude Booyink,
a.oudebooyink@dehunenborg.nl
administratief medewerkster,
maandag, woensdagochtend en vrijdagochtend